Přehled akcí: školní rok 2020/21

 

Termín

Akce

Účastní se

 
3.9.
(Čt)
 

7:10- 8:45

Občan a jeho obec,město
místopis v rámci SVZ

3.SH
Kubín Karel

14:10-15:45

Občan a jeho obec,město
místopis v rámci ON

3.T
Kubín Karel

 
8.9.
(Út)
 

18:00-20:00

Cyklo výlet

Špráchalová Michala

20:00-20:30

Prohlídka města Hradce Králové

Samek Pavel

 

Adaptační kurz 1D

1.D
Moravec Martin

 
9.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz 1D

1.D
Moravec Martin

 
10.9.
(Čt)
 

17:00-17:30

Galerie U Přívozu

Končická Ivana

18:00-20:00

Cyklo výlet

Rolek Radovan

 

Adaptační kurz 1D

1.D
Moravec Martin

 

Třídní teambuilding na Stříbrném rybníce

3.DI
Trejtnar Marek

 
14.9.
(Po)
 

 

Adaptační den třídy 2.T
Výlet - Týniště nad Orlicí, sportovní soutěže, pobyt v přírodě

2.T
Dostál Pavel

 
15.9.
(Út)
 

18:00-20:00

Cyklo výlet

Rolek Radovan

 
17.9.
(Čt)
 

14:15-15:45

K.J.Erben
Lekce informační výchovy v SVK HK

3.T
Kubín Karel

 

Broumovské skály
Broumovské skály, výlet DM

Novák Jiří

 
18.9.
(Pá)
 

 

Broumovské skály
Broumovské skály, výlet DM

Novák Jiří

 
22.9.
(Út)
 

9:00-11:15

Seznámení s knihovnou a J.Čapek
Lekce informační výchovy v SVK HK

1.T
Kubín Karel

11:40-12:25

Občan a jeho obec, město
- místopis v rámci SVZ - 1.část

2.SH
Kubín Karel

17:00-17:30

Discgolf

Špráchalová Michala

 
23.9.
(St)
 

12:30-14:05

Občan a jeho obec, město
- místopis v rámci SVZ

2.NS
Kubín Karel

 
24.9.
(Čt)
 

10:50-11:35

Občan a jeho obec, město
- místopis v rámci SVZ - 2.část

2.SH
Kubín Karel

14:15-15:45

1.sv.válka
SVZ - lekce informační výchovy v SVK HK

4.SH
Kubín Karel

18:00-19:00

Bowling

Končická Ivana

 

Výstava Pasty Onera
Trutnov, galerii Uffo

Rolek Radovan

 

Exkurze Řím

Moravec Martin, Soukalová Lenka

 
25.9.
(Pá)
 

 

Exkurze Řím

Moravec Martin, Soukalová Lenka

 
28.9.
(Po)
 

 

Exkurze Řím

Moravec Martin, Soukalová Lenka

 
29.9.
(Út)
 

10:00-11:45

K.J.Erben
Lekce informační výchovy v SVK HK

2.T
Kubín Karel

 
8.10.
(Čt)
 

18:00-19:00

Ypsilonka
Vědomostní soutěž

Končická Ivana

 
2.12.
(St)
 

8:00- 9:35

Týden proti AIDS - beseda

1.D
Moravec Martin

10:00-11:35

Týden proti AIDS - beseda

1.T
Hanousek Petr

11:40-13:15

Týden proti AIDS - beseda

1.SH
Fišar Tomáš

 
21.12.
(Po)
 

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO

 

 
22.12.
(Út)
 

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO

 

 
4.1.
(Po)
 

 

TALENTOVÉ ZKOUŠKY

 

 
5.1.
(Út)
 

 

TALENTOVÉ ZKOUŠKY

 

 
29.1.
(Pá)
 

 

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

 

 
8.3.
(Po)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY

 

 
9.3.
(Út)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY

 

 
10.3.
(St)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY

 

 
11.3.
(Čt)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY

 

 
12.3.
(Pá)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY

 

 
13.3.
(So)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY

 

 
14.3.
(Ne)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY

 

 
1.4.
(Čt)
 

 

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
2.4.
(Pá)
 

 

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
3.4.
(So)
 

 

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
4.4.
(Ne)
 

 

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
5.4.
(Po)
 

 

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
29.4.
(Čt)
 

17:00-19:00

Cyklo turistika

Špráchalová Michala

 
4.5.
(Út)
 

17:00-19:00

Cyklo výlet

Špráchalová Michala, Kronika Miroslav, Rolek Radovan

 
6.5.
(Čt)
 

17:00-19:00

Cyklo výlet

Špráchalová Michala, Kronika Miroslav, Rolek Radovan

 
13.5.
(Čt)
 

17:00-18:00

Střelba ze vzduchovky

Kronika Miroslav

 
27.5.
(Čt)
 

17:30-19:00

Cyklistika

Samek Pavel

18:00-19:00

Košíková

Špráchalová Michala

 
31.5.
(Po)
 

15:00-15:45

Občan a jeho obec, město
SVZ - místopis v HK - 1.část

2.DK
Kubín Karel

 
3.6.
(Čt)
 

13:20-14:55

Občan a jeho obec, město
ON - místopis v HK

2.T
Kubín Karel

18:00-21:00

Grilování

Novák Jiří

 
14.6.
(Po)
 

15:00-15:45

Občan a jeho obec, město
SVZ - místopis v HK - 2.část

2.DK
Kubín Karel

16:30-17:00

Galerie Na Mostě

Špráchalová Michala

 
15.6.
(Út)
 

18:00-19:00

Cyklistika

Samek Pavel, Rolek Radovan

 
16.6.
(St)
 

8:00-10:45

Návštěva Muzeum Petrof s anglickým výkladem

3.DI
Trejtnar Marek

 
17.6.
(Čt)
 

18:00-19:00

Kanoe na Orlici

Kronika Miroslav

18:00-19:00

Cyklistika

Samek Pavel, Rolek Radovan

 

Streetballový turnaj - Olomouc

Špráchalová Michala
Abraham J. (2.DK), Čičák J. (1.T), Sádovský J. (2.D), Štěpán D. (1.SH)

 

Exkurze Olomouc

3.DI
Trejtnar Marek

 
21.6.
(Po)
 

 

Výlet na Pecku

2.D
Ettlová Renata (2.D), Jekl Luděk (2.D)

 

Soutěže a hry

1.T
Hanousek Petr
P208

 
22.6.
(Út)
 

 

Výlet na Potštejn

2.SH
Nezavdal Petr

 

Paintball
Paintball

1.SH, 2.DK, 2.T, 3.SH
Dostál Pavel, Fišar Tomáš

 

Vodácké putování na Orlici

3.DI
Novák Jiří, Špráchalová Michala, Trejtnar Marek, Kronika Miroslav

 

Výlet na Pecku

2.D
Ettlová Renata (2.D), Jekl Luděk (2.D)

 

Laser game - venkovní

1.T
Hanousek Petr

 
23.6.
(St)
 

 

Výlet na Potštejn

2.SH
Nezavdal Petr

 

Sjíždění Orlice

1.SH, 2.T
Dostál Pavel, Fišar Tomáš

 

Vodácké putování na Orlici

3.DI
Novák Jiří, Špráchalová Michala, Trejtnar Marek, Kronika Miroslav

 

Výlet na Pecku

2.D
Ettlová Renata (2.D), Jekl Luděk (2.D)

 

Cyklovýlet Běleč nad Orlicí a okolí

1.T
Grimová Radka, Hanousek Petr

 
24.6.
(Čt)
 

 

Výlet na Potštejn

2.SH
Nezavdal Petr

 

Cyklovýlet HK a okolí

1.T
Grimová Radka, Hanousek Petr

 
25.6.
(Pá)
 

 

Turnaj ve futsalu aj. sportech

1.T
Hanousek Petr

 
28.6.
(Po)
 

 

Exkurze Kuks

1.D
Moravec Martin

 
29.6.
(Út)
 

 

Exkurze Litomyšl

2.D
Moravec Martin, Soukalová Lenka

 
1.7.
(Čt)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
2.7.
(Pá)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
3.7.
(So)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
4.7.
(Ne)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
5.7.
(Po)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
6.7.
(Út)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
7.7.
(St)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
8.7.
(Čt)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
9.7.
(Pá)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
10.7.
(So)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
11.7.
(Ne)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
12.7.
(Po)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
13.7.
(Út)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
14.7.
(St)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
15.7.
(Čt)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
16.7.
(Pá)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
17.7.
(So)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
18.7.
(Ne)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
19.7.
(Po)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
20.7.
(Út)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
21.7.
(St)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
22.7.
(Čt)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
23.7.
(Pá)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
24.7.
(So)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
25.7.
(Ne)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
26.7.
(Po)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
27.7.
(Út)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
28.7.
(St)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
29.7.
(Čt)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
30.7.
(Pá)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
31.7.
(So)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
1.8.
(Ne)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
2.8.
(Po)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
3.8.
(Út)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
4.8.
(St)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
5.8.
(Čt)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
6.8.
(Pá)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
7.8.
(So)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
8.8.
(Ne)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
9.8.
(Po)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
10.8.
(Út)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
11.8.
(St)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
12.8.
(Čt)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
13.8.
(Pá)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
14.8.
(So)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
15.8.
(Ne)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
16.8.
(Po)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
17.8.
(Út)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
18.8.
(St)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
19.8.
(Čt)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
20.8.
(Pá)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
21.8.
(So)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
22.8.
(Ne)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
23.8.
(Po)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
24.8.
(Út)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
25.8.
(St)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
26.8.
(Čt)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
27.8.
(Pá)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
28.8.
(So)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
29.8.
(Ne)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
30.8.
(Po)
 

 

PRÁZDNINY

 

 
31.8.
(Út)
 

 

PRÁZDNINY

 

Zpracováno v systému Bakaláři