Přehled akcí: školní rok 2020/21

 

Termín

Akce

Účastní se

 
3.9.
(Čt)
 

7:10- 8:45

Občan a jeho obec,město
místopis v rámci SVZ

3.SH
Kubín Karel

14:10-15:45

Občan a jeho obec,město
místopis v rámci ON

3.T
Kubín Karel

 
8.9.
(Út)
 

18:00-20:00

Cyklo výlet

Špráchalová Michala

20:00-20:30

Prohlídka města Hradce Králové

Samek Pavel

 

Adaptační kurz 1D

1.D
Moravec Martin

 
9.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz 1D

1.D
Moravec Martin

 
10.9.
(Čt)
 

17:00-17:30

Galerie U Přívozu

Končická Ivana

18:00-20:00

Cyklo výlet

Rolek Radovan

 

Adaptační kurz 1D

1.D
Moravec Martin

 

Třídní teambuilding na Stříbrném rybníce

3.DI
Trejtnar Marek

 
14.9.
(Po)
 

 

Adaptační den třídy 2.T
Výlet - Týniště nad Orlicí, sportovní soutěže, pobyt v přírodě

2.T
Dostál Pavel

 
15.9.
(Út)
 

18:00-20:00

Cyklo výlet

Rolek Radovan

 
17.9.
(Čt)
 

14:15-15:45

K.J.Erben
Lekce informační výchovy v SVK HK

3.T
Kubín Karel

 

Broumovské skály
Broumovské skály, výlet DM

Novák Jiří

 
18.9.
(Pá)
 

 

Broumovské skály
Broumovské skály, výlet DM

Novák Jiří

 
22.9.
(Út)
 

9:00-11:15

Seznámení s knihovnou a J.Čapek
Lekce informační výchovy v SVK HK

1.T
Kubín Karel

11:40-12:25

Občan a jeho obec, město
- místopis v rámci SVZ - 1.část

2.SH
Kubín Karel

17:00-17:30

Discgolf

Špráchalová Michala

 
23.9.
(St)
 

12:30-14:05

Občan a jeho obec, město
- místopis v rámci SVZ

2.NS
Kubín Karel

 
24.9.
(Čt)
 

10:50-11:35

Občan a jeho obec, město
- místopis v rámci SVZ - 2.část

2.SH
Kubín Karel

14:15-15:45

1.sv.válka
SVZ - lekce informační výchovy v SVK HK

4.SH
Kubín Karel

18:00-19:00

Bowling

Končická Ivana

 

Výstava Pasty Onera
Trutnov, galerii Uffo

Rolek Radovan

 

Exkurze Řím

Moravec Martin, Soukalová Lenka

 
25.9.
(Pá)
 

 

Exkurze Řím

Moravec Martin, Soukalová Lenka

 
28.9.
(Po)
 

 

Exkurze Řím

Moravec Martin, Soukalová Lenka

 
29.9.
(Út)
 

10:00-11:45

K.J.Erben
Lekce informační výchovy v SVK HK

2.T
Kubín Karel

 
22.10.
(Čt)
 

 

Školní výstava v Galerii U Přívozu
22.10. - 5.11. 2020

 

 
2.12.
(St)
 

8:00- 9:35

Týden proti AIDS - beseda

1.D
Zíková Marie
H301

10:00-11:35

Týden proti AIDS - beseda

1.SH
Grimová Radka, Nezavdal Petr
H402

12:30-14:05

Týden proti AIDS - beseda

1.T
Bradna Vladimír
H404

Zpracováno v systému Bakaláři