Přehled akcí: školní rok 2018/19

 

Termín

Akce

Účastní se

 
4.9.
(Út)
 

16:00-17:00

Výstava "Pevnost Československo"
Rol

Rolek Radovan

16:00-18:00

Exkurze po městě Hradec Králové
Sal, Kon

Končická Ivana, Salavcová Alena

 
6.9.
(Čt)
 

14:00-17:00

Vodácký výlet na Orlici

Kronika Miroslav

 
7.9.
(Pá)
 

10:00-12:00

Exkurze do Studijní a vědecké knihovny HK

1.SH
Vachová Lenka

 
11.9.
(Út)
 

10:00-12:30

Radúz a Mahulena
Divadelní představení v Klicperově divadle

4.DV
Trejtnar Marek

10:00-12:30

Radúz a Mahulena
Divadelní představení v Klicperově divadle

2.NS, 4.NK
Vachová Lenka

 
12.9.
(St)
 

10:50-12:25

Exkurze do Studijní a vědecké knihovny HK

1.DI
Trejtnar Marek

 

Most - uhelné safari
Pobytová exkurze pro výherce soutěže Ministerstva průmyslu a obchodu na téma Přeměna odpadů na zdroje účastníci: Martin Drlíček, David Verner, Vilém Netušil (náhradník za Denisu Huňadovou)

Krejzová Jana

 
13.9.
(Čt)
 

10:00-12:30

Richard III.
Divadelní představení v Klicperově divadle

1.DI
Jansa Ivo, Trejtnar Marek

16:00-18:00

Cyklo výlet

Rolek Radovan

 

Most - uhelné safari
Pobytová exkurze pro výherce soutěže Ministerstva průmyslu a obchodu na téma Přeměna odpadů na zdroje účastníci: Martin Drlíček, David Verner, Vilém Netušil (náhradník za Denisu Huňadovou)

Krejzová Jana

 
14.9.
(Pá)
 

10:00-12:00

Božena Němcová, život a dílo
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

2.SH
Vachová Lenka

 
17.9.
(Po)
 

10:00-12:00

Božena Němcová, život a dílo
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

2.DK
Vachová Lenka

 
18.9.
(Út)
 

11:00-13:00

Karel Čapek, život a dílo
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

3.SH
Vachová Lenka

 
19.9.
(St)
 

11:40-13:15

Občan a jeho obec,město
- místopis v rámci SVZ

1.SH
Kubín Karel

 
20.9.
(Čt)
 

14:10-14:55

Občan a jeho obec, město
- místopis v rámci SVZ

2.NS
Kubín Karel

15:00-15:45

Občan a jeho obec,město
- místopis v rámci SVZ

1.DI
Kubín Karel

 
21.9.
(Pá)
 

7:10- 8:45

Občan a jeho obec,město
- místopis v rámci SVZ

4.DV
Kubín Karel

 
22.9.
(So)
 

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
23.9.
(Ne)
 

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
24.9.
(Po)
 

 

Exkurze-Český ráj
Exkurze do Českého ráje s rodilým mluvčím (angličtina)

4.DV, 4.NK
Novosad David

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
25.9.
(Út)
 

 

Exkurze-Český ráj
Exkurze do Českého ráje s rodilým mluvčím (angličtina)

4.DV, 4.NK
Novosad David

 

František Kupka- Od symbolismu k abstrakci
Praha, Valdštejnská jízdárna

Rolek Radovan

 

Cyklo výlet

Rolek Radovan, Salavcová Alena

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
26.9.
(St)
 

10:00-12:00

Václav Havel, odpor proti totalitě, listopad 1989
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

4.SH
Vachová Lenka

15:50-16:35

Občan a jeho obec,město
- místopis v rámci SVZ

2.SH
Kubín Karel

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
27.9.
(Čt)
 

9:00-11:00

Po knihovně letem Čapkovým světem
- návštěva SVK

1.T
Kubín Karel

9:30-12:00

Filharmonie - generálka
Zář svobody - Dvořák,Brixi,Smetana,Janáček

1.SH(H), 2.SH(H), 3.SH(H), 4.SH(H)
Boudová Jana, Hornych Václav

14:10-14:55

Hradec Králové a spisovatelé
- místopis

3.DI
Kubín Karel

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 

Cyklo výlet

Rolek Radovan, Salavcová Alena

 
28.9.
(Pá)
 

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
29.9.
(So)
 

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
30.9.
(Ne)
 

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
1.10.
(Po)
 

11:50-13:50

Karel Čapek, život a dílo
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

2.NS, 4.NK
Vachová Lenka

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 

Adaptační kurz 1.DI
RZ Mladočov u Litomyšle, teambuilding.

1.DI
Nezavdal Petr, Trejtnar Marek

 
2.10.
(Út)
 

9:00-11:00

Služby knihovny a Josef Čapek
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

3.T
Vachová Lenka

11:00-13:00

Knižní veletrh 2018
22. ročník Týdne knihoven - Univerzita Hradec Králové

3.SH
Vachová Lenka

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 

Adaptační kurz 1.DI
RZ Mladočov u Litomyšle, teambuilding.

1.DI
Nezavdal Petr, Trejtnar Marek

 
3.10.
(St)
 

9:00-10:30

Po knihovně letem Čapkovým světem
- návštěva SVK

2.T
Kubín Karel

 

Adaptační kurz 1.DI
RZ Mladočov u Litomyšle, teambuilding.

1.DI
Nezavdal Petr, Trejtnar Marek

 
9.10.
(Út)
 

19:00-21:30

Kino

Salavcová Alena

 
10.10.
(St)
 

13:20-14:55

exkurze Hapex

2.DK
Jirout Tomáš

14:10-16:00

Václav Havel
SVK - lekce informač,vzdělávání

4.DV
Kubín Karel

 
11.10.
(Čt)
 

11:30-13:30

Václav Havel
SVK - lekce informač.vzdělávání

2.NS
Kubín Karel

17:00-18:00

Střelba ze vzduchovky
střelba ze vzduchovky vleže

Kronika Miroslav

 
16.10.
(Út)
 

10:00-12:00

Božena Němcová
SVK - lekce informač.vzdělávání

2.DV
Kubín Karel

 
17.10.
(St)
 

10:00-12:00

Václav Havel
SVK - lekce informač.vzdělávání

3.SH
Kubín Karel

 
18.10.
(Čt)
 

11:00-13:00

Karel Čapek
SVK - lekce informač.vzdělávání

3.DI
Kubín Karel

17:30-19:00

Galerie Moderního umění

Rolek Radovan, Salavcová Alena

19:00-21:30

Kino

Končická Ivana

20:00-22:00

Koncert hudební klub Lucie

Rolek Radovan

 
20.10.
(So)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
21.10.
(Ne)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
22.10.
(Po)
 

20:00-21:30

AC klub- foto projekce Nový Zéland

Kronika Miroslav

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
23.10.
(Út)
 

17:00-17:30

Katedrála svatého Ducha, varhany

Salavcová Alena

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
24.10.
(St)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
25.10.
(Čt)
 

17:30-19:00

Galerie Moderního umění

Rolek Radovan, Salavcová Alena

 

Designblok 2018 Praha

1.SH(S2), 3.SH(S2)
Krejzová Jana

 

Designblok

1.DI
Merčák Jiří, Nezavdal Petr

 

Designblok

3.DI
Moravec Martin

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 

Designblok
přehlídka designu nábytku, bytových doplňků, svítidel...

4.DV
Moravec Martin

 
26.10.
(Pá)
 

9:15-13:00

Anna Karenina
Divadelní představení v Klicperově divadle

2.SH, 4.DV, 4.SH
Trejtnar Marek, Vachová Lenka

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
27.10.
(So)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
28.10.
(Ne)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
29.10.
(Po)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
30.10.
(Út)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
31.10.
(St)
 

13:30-15:30

Po knihovně letem Čapkovým světem
Lekce inform.vzdělávání v SVK

1.SH
Kubín Karel

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
1.11.
(Čt)
 

9:00-11:00

Václav Havel
Lekce inform.vzdělávání v SVK

4.NK
Kubín Karel

14:00-16:00

1.světová válka
Lekce informač.vzdělávání v SVK

2.NS
Kubín Karel

18:00-19:00

Studijní a vědecká knihovna

Rolek Radovan

20:00-21:45

Trabantem z Australie do Asie
Movie night

Kronika Miroslav

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
2.11.
(Pá)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
3.11.
(So)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
7.11.
(St)
 

14:00-16:00

Po knihovně letem Čapkovým světem
Lekce informač.vzdělávání v SVK

2.SH
Kubín Karel

 
8.11.
(Čt)
 

19:00-20:00

Galerie Na Hradě

Rolek Radovan

 
9.11.
(Pá)
 

9:00-11:00

Václav Havel
Lekce informač.vzdělávání v SVK

4.SH
Kubín Karel

 
12.11.
(Po)
 

20:00-21:30

Kino Bio Centrál

Salavcová Alena

 
13.11.
(Út)
 

18:00-19:00

Setkání národů

Končická Ivana

 
14.11.
(St)
 

9:00-11:00

Božena Němcová
Lekce informač.vzdělávání v SVK

2.T
Kubín Karel

 
15.11.
(Čt)
 

8:00-13:00

TERAKOTOVÁ ARMÁDA
Výstava Pardubice

2.DV
Smotlachová Zdenka, Jekl Luděk

14:30-15:30

KLASIFIKAČNÍ PORADA
Za 1. čtvrtletí 2018/2019, od 14:30, DM K2

DMK2

16:00-17:30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY
Vzhledem k dosud neukončené rekonstrukci školy- třídní schůzky se zahájením v učebnách pouze pro 1. ročníky, vyšší ročníky formou konzultací u vyučujících. Rozpis bude vyvěšen ve vestibulu domova mládeže.

 

 
19.11.
(Po)
 

7:10-17:25

Kino Bio centrál

Rolek Radovan

 
20.11.
(Út)
 

19:00-21:00

Galerie 123

Rolek Radovan

 
22.11.
(Čt)
 

19:00-20:00

Bowling

Končická Ivana

 
27.11.
(Út)
 

8:00-10:00

Partnerské vztahy a rizika HIV

1.DI, 1.SH, 1.T
H302, DMK2

 
28.11.
(St)
 

13:30-15:30

1.světová válka
Lekce informač.vzdělávání v SVK

1.SH
Kubín Karel

 

Exkurze do Národního divadla

3.DI, 4.DV
Moravec Martin

 

Průřez tvorby Jana Pffeifra
Setkání se současným inovativním výtvarným umělcem, UHK

1.SH(S2)
Krejzová Jana

 
29.11.
(Čt)
 

20:00-21:00

Zdobení vánočního stromku

Končická Ivana

 
30.11.
(Pá)
 

10:00-13:15

Republika Králové
Představení v Klicperově divadle

2.DV, 3.DI
Kubín Karel

 
6.12.
(Čt)
 

18:00-19:00

Pečení vánočního cukroví

Končická Ivana

 
10.12.
(Po)
 

19:00-22:00

Trabantem tam a zase zpátky
Přednáška, Aldis

Novák Jiří, Kronika Miroslav

 
11.12.
(Út)
 

19:00-20:00

Bowling

Končická Ivana

 
13.12.
(Čt)
 

14:00-16:00

1.světová válka
Lekce informačního vzdělávání v SVK

3.SH
Kubín Karel

17:30-18:30

Vánoční trhy

Končická Ivana

 
14.12.
(Pá)
 

10:00-13:15

Bratři Karamazovi
Přestavení v Klicperově divadle

1.DI, 4.DV
Trejtnar Marek

10:00-13:15

Bratři Karamazovi
představení v Klicperově divadle

2.DV
Kubín Karel

 
20.12.
(Čt)
 

8:00-12:00

Vánoční turnaj ve stolním tenise

Novák Jiří, Bačina Josef

 
21.12.
(Pá)
 

10:15-12:00

LITERÁRNĚ HUDEBNÍ PÁSMO
- kinosál v Podnikatelském centru

1.DI, 1.SH, 1.T, 2.DK, 2.DV, 2.SH, 2.T, 3.DI, 3.SH, 4.DV
Kubín Karel

 
10.1.
(Čt)
 

10:00-13:15

Anna Karenina
představení v Klicperově divadle

2.DV, 3.DI
Kubín Karel

Zpracováno v systému Bakaláři