Přehled akcí: školní rok 2018/19

 

Termín

Akce

Účastní se

 
4.9.
(Út)
 

16:00-17:00

Výstava "Pevnost Československo"
Rol

Rolek Radovan

16:00-18:00

Exkurze po městě Hradec Králové
Sal, Kon

Končická Ivana, Salavcová Alena

 
6.9.
(Čt)
 

14:00-17:00

Vodácký výlet na Orlici

Kronika Miroslav

 
7.9.
(Pá)
 

10:00-12:00

Exkurze do Studijní a vědecké knihovny HK

1.SH
Vachová Lenka

 
11.9.
(Út)
 

10:00-12:30

Radúz a Mahulena
Divadelní představení v Klicperově divadle

4.DV
Trejtnar Marek

10:00-12:30

Radúz a Mahulena
Divadelní představení v Klicperově divadle

2.NS, 4.NK
Vachová Lenka

 
12.9.
(St)
 

10:50-12:25

Exkurze do Studijní a vědecké knihovny HK

1.DI
Trejtnar Marek

 

Most - uhelné safari
Pobytová exkurze pro výherce soutěže Ministerstva průmyslu a obchodu na téma Přeměna odpadů na zdroje účastníci: Martin Drlíček, David Verner, Vilém Netušil (náhradník za Denisu Huňadovou)

Krejzová Jana

 
13.9.
(Čt)
 

10:00-12:30

Richard III.
Divadelní představení v Klicperově divadle

1.DI
Jansa Ivo, Trejtnar Marek

16:00-18:00

Cyklo výlet

Rolek Radovan

 

Most - uhelné safari
Pobytová exkurze pro výherce soutěže Ministerstva průmyslu a obchodu na téma Přeměna odpadů na zdroje účastníci: Martin Drlíček, David Verner, Vilém Netušil (náhradník za Denisu Huňadovou)

Krejzová Jana

 
14.9.
(Pá)
 

10:00-12:00

Božena Němcová, život a dílo
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

2.SH
Vachová Lenka

 
17.9.
(Po)
 

10:00-12:00

Božena Němcová, život a dílo
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

2.DK
Vachová Lenka

 
18.9.
(Út)
 

11:00-13:00

Karel Čapek, život a dílo
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

3.SH
Vachová Lenka

 
19.9.
(St)
 

11:40-13:15

Občan a jeho obec,město
- místopis v rámci SVZ

1.SH
Kubín Karel

 
20.9.
(Čt)
 

14:10-14:55

Občan a jeho obec, město
- místopis v rámci SVZ

2.NS
Kubín Karel

15:00-15:45

Občan a jeho obec,město
- místopis v rámci SVZ

1.DI
Kubín Karel

 
21.9.
(Pá)
 

7:10- 8:45

Občan a jeho obec,město
- místopis v rámci SVZ

4.DV
Kubín Karel

 
22.9.
(So)
 

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
23.9.
(Ne)
 

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
24.9.
(Po)
 

 

Exkurze-Český ráj
Exkurze do Českého ráje s rodilým mluvčím (angličtina)

4.DV, 4.NK
Novosad David

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
25.9.
(Út)
 

 

Exkurze-Český ráj
Exkurze do Českého ráje s rodilým mluvčím (angličtina)

4.DV, 4.NK
Novosad David

 

František Kupka- Od symbolismu k abstrakci
Praha, Valdštejnská jízdárna

Rolek Radovan

 

Cyklo výlet

Rolek Radovan, Salavcová Alena

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
26.9.
(St)
 

10:00-12:00

Václav Havel, odpor proti totalitě, listopad 1989
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

4.SH
Vachová Lenka

15:50-16:35

Občan a jeho obec,město
- místopis v rámci SVZ

2.SH
Kubín Karel

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
27.9.
(Čt)
 

9:00-11:00

Po knihovně letem Čapkovým světem
- návštěva SVK

1.T
Kubín Karel

9:30-12:00

Filharmonie - generálka
Zář svobody - Dvořák,Brixi,Smetana,Janáček

1.SH(H), 2.SH(H), 3.SH(H), 4.SH(H)
Boudová Jana, Hornych Václav

14:10-14:55

Hradec Králové a spisovatelé
- místopis

3.DI
Kubín Karel

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 

Cyklo výlet

Rolek Radovan, Salavcová Alena

 
28.9.
(Pá)
 

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
29.9.
(So)
 

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
30.9.
(Ne)
 

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 
1.10.
(Po)
 

11:50-13:50

Karel Čapek, život a dílo
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

2.NS, 4.NK
Vachová Lenka

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 

Adaptační kurz 1.DI
RZ Mladočov u Litomyšle, teambuilding.

1.DI
Nezavdal Petr, Trejtnar Marek

 
2.10.
(Út)
 

9:00-11:00

Služby knihovny a Josef Čapek
Lekce informačního vzdělávání v SVK HK

3.T
Vachová Lenka

11:00-13:00

Knižní veletrh 2018
22. ročník Týdne knihoven - Univerzita Hradec Králové

3.SH
Vachová Lenka

 

Svatojakubská pouť
Svatojakubská pouť z Porta do Santiaga de Compostela.

Novák Jiří

 

Adaptační kurz 1.DI
RZ Mladočov u Litomyšle, teambuilding.

1.DI
Nezavdal Petr, Trejtnar Marek

 
3.10.
(St)
 

9:00-10:30

Po knihovně letem Čapkovým světem
- návštěva SVK

2.T
Kubín Karel

 

Adaptační kurz 1.DI
RZ Mladočov u Litomyšle, teambuilding.

1.DI
Nezavdal Petr, Trejtnar Marek

 
9.10.
(Út)
 

19:00-21:30

Kino

Salavcová Alena

 
10.10.
(St)
 

13:20-14:55

exkurze Hapex

2.DK
Jirout Tomáš

14:10-16:00

Václav Havel
SVK - lekce informač,vzdělávání

4.DV
Kubín Karel

 
11.10.
(Čt)
 

11:30-13:30

Václav Havel
SVK - lekce informač.vzdělávání

2.NS
Kubín Karel

17:00-18:00

Střelba ze vzduchovky
střelba ze vzduchovky vleže

Kronika Miroslav

 
16.10.
(Út)
 

10:00-12:00

Božena Němcová
SVK - lekce informač.vzdělávání

2.DV
Kubín Karel

 
17.10.
(St)
 

10:00-12:00

Václav Havel
SVK - lekce informač.vzdělávání

3.SH
Kubín Karel

 
18.10.
(Čt)
 

11:00-13:00

Karel Čapek
SVK - lekce informač.vzdělávání

3.DI
Kubín Karel

17:30-19:00

Galerie Moderního umění

Rolek Radovan, Salavcová Alena

19:00-21:30

Kino

Končická Ivana

20:00-22:00

Koncert hudební klub Lucie

Rolek Radovan

 
20.10.
(So)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
21.10.
(Ne)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
22.10.
(Po)
 

20:00-21:30

AC klub- foto projekce Nový Zéland

Kronika Miroslav

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
23.10.
(Út)
 

17:00-17:30

Katedrála svatého Ducha, varhany

Salavcová Alena

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
24.10.
(St)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
25.10.
(Čt)
 

17:30-19:00

Galerie Moderního umění

Rolek Radovan, Salavcová Alena

 

Designblok 2018 Praha

1.SH(S2), 3.SH(S2)
Krejzová Jana

 

Designblok

1.DI
Merčák Jiří, Nezavdal Petr

 

Designblok

3.DI
Moravec Martin

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 

Designblok
přehlídka designu nábytku, bytových doplňků, svítidel...

4.DV
Moravec Martin

 
26.10.
(Pá)
 

9:15-13:00

Anna Karenina
Divadelní představení v Klicperově divadle

2.SH, 4.DV, 4.SH
Trejtnar Marek, Vachová Lenka

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
27.10.
(So)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
28.10.
(Ne)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
29.10.
(Po)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
30.10.
(Út)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
31.10.
(St)
 

13:30-15:30

Po knihovně letem Čapkovým světem
Lekce inform.vzdělávání v SVK

1.SH
Kubín Karel

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
1.11.
(Čt)
 

9:00-11:00

Václav Havel
Lekce inform.vzdělávání v SVK

4.NK
Kubín Karel

14:00-16:00

1.světová válka
Lekce informač.vzdělávání v SVK

2.NS
Kubín Karel

18:00-19:00

Studijní a vědecká knihovna

Rolek Radovan

20:00-21:45

Trabantem z Australie do Asie
Movie night

Kronika Miroslav

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
2.11.
(Pá)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
3.11.
(So)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ projekt Britskými dveřmi do Evropy - 3. stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
7.11.
(St)
 

14:00-16:00

Po knihovně letem Čapkovým světem
Lekce informač.vzdělávání v SVK

2.SH
Kubín Karel

 
8.11.
(Čt)
 

19:00-20:00

Galerie Na Hradě

Rolek Radovan

 
9.11.
(Pá)
 

9:00-11:00

Václav Havel
Lekce informač.vzdělávání v SVK

4.SH
Kubín Karel

 
12.11.
(Po)
 

20:00-21:30

Kino Bio Centrál

Salavcová Alena

 
13.11.
(Út)
 

18:00-19:00

Setkání národů

Končická Ivana

 
14.11.
(St)
 

9:00-11:00

Božena Němcová
Lekce informač.vzdělávání v SVK

2.T
Kubín Karel

 
15.11.
(Čt)
 

8:00-13:00

TERAKOTOVÁ ARMÁDA
Výstava Pardubice

2.DV
Smotlachová Zdenka, Jekl Luděk

14:30-15:30

KLASIFIKAČNÍ PORADA
Za 1. čtvrtletí 2018/2019, od 14:30, DM K2

DMK2

16:00-17:30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY
Vzhledem k dosud neukončené rekonstrukci školy- třídní schůzky se zahájením v učebnách pouze pro 1. ročníky, vyšší ročníky formou konzultací u vyučujících. Rozpis bude vyvěšen ve vestibulu domova mládeže.

 

 
19.11.
(Po)
 

7:10-17:25

Kino Bio centrál

Rolek Radovan

 
20.11.
(Út)
 

19:00-21:00

Galerie 123

Rolek Radovan

 
22.11.
(Čt)
 

19:00-20:00

Bowling

Končická Ivana

 
27.11.
(Út)
 

8:00-10:00

Partnerské vztahy a rizika HIV

1.DI, 1.SH, 1.T
H302, DMK2

 
28.11.
(St)
 

13:30-15:30

1.světová válka
Lekce informač.vzdělávání v SVK

1.SH
Kubín Karel

 

Exkurze do Národního divadla

3.DI, 4.DV
Moravec Martin

 

Průřez tvorby Jana Pffeifra
Setkání se současným inovativním výtvarným umělcem, UHK

1.SH(S2)
Krejzová Jana

 
29.11.
(Čt)
 

20:00-21:00

Zdobení vánočního stromku

Končická Ivana

 
30.11.
(Pá)
 

10:00-13:15

Republika Králové
Představení v Klicperově divadle

2.DV, 3.DI
Kubín Karel

 
6.12.
(Čt)
 

18:00-19:00

Pečení vánočního cukroví

Končická Ivana

 
10.12.
(Po)
 

19:00-22:00

Trabantem tam a zase zpátky
Přednáška, Aldis

Novák Jiří, Kronika Miroslav

 
11.12.
(Út)
 

19:00-20:00

Bowling

Končická Ivana

 
13.12.
(Čt)
 

14:00-16:00

1.světová válka
Lekce informačního vzdělávání v SVK

3.SH
Kubín Karel

17:30-18:30

Vánoční trhy

Končická Ivana

 
14.12.
(Pá)
 

10:00-13:15

Bratři Karamazovi
Přestavení v Klicperově divadle

1.DI, 4.DV
Trejtnar Marek

10:00-13:15

Bratři Karamazovi
představení v Klicperově divadle

2.DV
Kubín Karel

 
18.12.
(Út)
 

 

Výstava- Čeští umělci v Bretani, Praha
Čeští umělci v Bretani 1850-1950 v Paláci Kinských a Sto obrazů 1918-2018 v Galerii Kooperativa

Rolek Radovan

 
20.12.
(Čt)
 

8:00-12:00

Vánoční turnaj ve stolním tenise

Novák Jiří, Bačina Josef

 
21.12.
(Pá)
 

10:15-12:00

LITERÁRNĚ HUDEBNÍ PÁSMO
- kinosál v Podnikatelském centru

1.DI, 1.SH, 1.T, 2.DK, 2.DV, 2.SH, 2.T, 3.DI, 3.SH, 4.DV
Kubín Karel

 
22.12.
(So)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
23.12.
(Ne)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
24.12.
(Po)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
25.12.
(Út)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
26.12.
(St)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
27.12.
(Čt)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
28.12.
(Pá)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
29.12.
(So)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
30.12.
(Ne)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
31.12.
(Po)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
1.1.
(Út)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
2.1.
(St)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 
3.1.
(Čt)
 

 

TALENTOVÉ ZKOUŠKY
Design Interiéru, Průmyslový design

 

 
4.1.
(Pá)
 

 

TALENTOVÉ ZKOUŠKY
Uměleckořemeslné zpracování dřeva Uměleckořemeslná stavba hudebních nástrojů

 

 
10.1.
(Čt)
 

10:00-13:15

Anna Karenina
představení v Klicperově divadle

2.DV, 3.DI
Kubín Karel

 
15.1.
(Út)
 

 

Běžky
Deštné v Orlických horách

Novák Jiří, Kronika Miroslav

 
16.1.
(St)
 

17:00-17:30

Galerie Na Hradě

Salavcová Alena

20:00-21:30

Kino Bio centrál

Rolek Radovan

 

Běžky
Deštné v Orlických horách

Novák Jiří, Kronika Miroslav

 
22.1.
(Út)
 

19:00-21:00

Bowling

Končická Ivana

 
24.1.
(Čt)
 

16:00-17:00

Galerie U Přívozu

Rolek Radovan

 
31.1.
(Čt)
 

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO

 

 
1.2.
(Pá)
 

 

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

 

 
12.2.
(Út)
 

17:30-18:00

Infocentrum
Výstava 155 let výročí Petrofu

Rolek Radovan, Salavcová Alena

19:00-21:00

Bowling

Končická Ivana

 

Běžky
Orlické hory

Kronika Miroslav

 
14.2.
(Čt)
 

17:30-18:00

Infocentrum
Výstava 155 let výročí Petrofu

Rolek Radovan, Salavcová Alena

18:00-19:00

Galerie moderního umění

Rolek Radovan

18:30-19:00

Studijní a vědecká knihovna

Končická Ivana

 
15.2.
(Pá)
 

9:00-10:30

Lekce informačního vzdělávání SVK HK
Práce s dokumenty v AJ

2.DV(Sk2)
Halberštátová Jana

 
4.3.
(Po)
 

 

ANGLICKÝ TÝDEN
Týdenní kurz AJ pro zájemce z řad studentů

 

 
5.3.
(Út)
 

 

ANGLICKÝ TÝDEN
Týdenní kurz AJ pro zájemce z řad studentů

 

 
6.3.
(St)
 

 

ANGLICKÝ TÝDEN
Týdenní kurz AJ pro zájemce z řad studentů

 

 
7.3.
(Čt)
 

 

ANGLICKÝ TÝDEN
Týdenní kurz AJ pro zájemce z řad studentů

 

 
8.3.
(Pá)
 

 

ANGLICKÝ TÝDEN
Týdenní kurz AJ pro zájemce z řad studentů

 

 
18.3.
(Po)
 

9:00-12:30

Moliérre: Lakomec
Divadelní představení v Klicperově divadle

2.DK, 3.SH
Vachová Lenka

Zpracováno v systému Bakaláři