Přehled akcí: školní rok 2017/18

 

Termín

Akce

Účastní se

 
8.9.
(Pá)
 

18:00-23:45

Kurz kresby v plenéru

2.DI, 2.SH
Jirková Lenka, Moravec Martin, Rychter Jindřich

 
9.9.
(So)
 

 

Kurz kresby v plenéru

2.DI, 2.SH
Jirková Lenka, Moravec Martin, Rychter Jindřich

 
10.9.
(Ne)
 

 

Kurz kresby v plenéru

2.DI, 2.SH
Jirková Lenka, Moravec Martin, Rychter Jindřich

 
11.9.
(Po)
 

 

OPRAVNÉ MZ
4NK, 2NS

 

 

Kurz kresby v plenéru

2.DI, 2.SH
Jirková Lenka, Moravec Martin, Rychter Jindřich

 
12.9.
(Út)
 

17:00-18:15

Hosté na zemi očima Petra Macla
fotografická výstava

Rolek Radovan

 

Kurz kresby v plenéru

2.DI, 2.SH
Jirková Lenka, Moravec Martin, Rychter Jindřich

 
13.9.
(St)
 

 

Kurz kresby v plenéru

2.DI, 2.SH
Jirková Lenka, Moravec Martin, Rychter Jindřich

 
14.9.
(Čt)
 

 

Kurz kresby v plenéru

2.DI, 2.SH
Jirková Lenka, Moravec Martin, Rychter Jindřich

 
15.9.
(Pá)
 

 

Kurz kresby v plenéru

2.DI, 2.SH
Jirková Lenka, Moravec Martin, Rychter Jindřich

 

Skotsko West Highland Way
3. ročník výletu do Skotské vysočiny

Novák Jiří

 
16.9.
(So)
 

 

Kurz kresby v plenéru

2.DI, 2.SH
Jirková Lenka, Moravec Martin, Rychter Jindřich

 

Skotsko West Highland Way
3. ročník výletu do Skotské vysočiny

Novák Jiří

 
17.9.
(Ne)
 

 

Skotsko West Highland Way
3. ročník výletu do Skotské vysočiny

Novák Jiří

 
18.9.
(Po)
 

 

OPRAVNÉ MZ
4SH

 

 

Skotsko West Highland Way
3. ročník výletu do Skotské vysočiny

Novák Jiří

 
19.9.
(Út)
 

 

OPRAVNÉ MZ
4SH

 

 

Skotsko West Highland Way
3. ročník výletu do Skotské vysočiny

Novák Jiří

 

Mezi mosty
Raftový závod středních škol

Kronika Miroslav

 
20.9.
(St)
 

 

OPRAVNÉ MZ, ZZ
4DV, 3T

 

 

Skotsko West Highland Way
3. ročník výletu do Skotské vysočiny

Novák Jiří

 
21.9.
(Čt)
 

 

exkurze
Adaptační kurz

1.DV
Jekl Luděk, Novosad David

 

Skotsko West Highland Way
3. ročník výletu do Skotské vysočiny

Novák Jiří

 
22.9.
(Pá)
 

8:00-11:35

Ekofilm
Promítání filmů s ekologickou tematikou v "Bio Central"

2.T
Bačina Josef

 

exkurze
Adaptační kurz

1.DV
Jekl Luděk, Novosad David

 

Skotsko West Highland Way
3. ročník výletu do Skotské vysočiny

Novák Jiří

 
23.9.
(So)
 

 

Skotsko West Highland Way
3. ročník výletu do Skotské vysočiny

Novák Jiří

 
24.9.
(Ne)
 

 

Skotsko West Highland Way
3. ročník výletu do Skotské vysočiny

Novák Jiří

 
26.9.
(Út)
 

 

ADAPTAČNÍ DEN

1.DK, 1.SH
Kubín Karel, Vachová Lenka

 
29.9.
(Pá)
 

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO
v pátek 29.9.2017 je ředitelem školy vyhlášen z organizačních důvodů den volna.

 

 
2.10.
(Po)
 

9:30-12:30

Václav Havel - Asanace
Klicperovo divadlo

1.DK, 3.NK
Vachová Lenka

9:30-12:30

Představení v Klicperově divadle
Václav Havel - Asanace

4.DI
Trejtnar Marek

 
3.10.
(Út)
 

17:00-18:00

To jsme my!
Výstava autoportrétů

Rolek Radovan

17:00-18:30

Týden knihoven
přednáška: fakta, polopravdy a mýty o drogách

Končická Ivana

 
5.10.
(Čt)
 

9:30-11:30

Knižní veletrh 2017 a Týden knihoven
Univerzita Hradec Králové

4.SH
Vachová Lenka

 
9.10.
(Po)
 

9:30-12:30

SVK HK - Lekce informační výchovy
B. Němcová

2.SH
Vachová Lenka

19:00-21:00

Jazz goes to town
Jazz goes to town- návštěva koncertů

Rolek Radovan, Končická Ivana

 
10.10.
(Út)
 

17:00-18:00

Střelba ze vzduchové pistole

Kronika Miroslav

19:00-21:00

Jazz goes to town
Jazz goes to town- návštěva koncertů

Rolek Radovan, Končická Ivana

 
11.10.
(St)
 

9:30-11:30

SVK HK - Lekce informační výchovy
"Hledám knihu, článek..."

1.SH
Vachová Lenka

 
12.10.
(Čt)
 

8:00- 9:35

Hradec Králové a spisovatelé
- exkurze - místopis

3.T, 3.U
Kubín Karel

10:00-10:45

Občan a jeho obec, město
- exkurze

2.SH
Kubín Karel

10:50-12:25

Hradec Králové a spisovatelé
- exkurze - místopis

1.T
Kubín Karel

19:00-21:00

Jazz goes to town
Jazz goes to town- návštěva koncertů

Rolek Radovan, Končická Ivana

 
13.10.
(Pá)
 

8:50-10:45

Návštěva Studijní a vědecké knihovny

1.DV
Kubín Karel

 
14.10.
(So)
 

9:00-15:00

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Den otevřených dveří - přehlídka oborů Virtuální realita

 

 
17.10.
(Út)
 

7:10- 8:45

Občan a jeho obec, město
- exkurze, místopis

3.SH
Kubín Karel

10:00-11:35

Občan a jeho obec, město
- exkurze, místopis - 1.část

1.SH
Kubín Karel

 
18.10.
(St)
 

8:00- 9:35

Hradec Králové a spisovatelé
- exkurze, místopis

1.DV
Kubín Karel

10:30-13:30

SVK HK - Lekce informační výchovy
Václav Havel

4.SH
Vachová Lenka

10:50-11:35

Hradec Králové a spisovatelé
- exkurze, místopis

2.DI
Kubín Karel

19:00-21:00

Koncert Laca Decziho

Rolek Radovan

 
19.10.
(Čt)
 

9:15-12:25

Nehodou to začíná!

1.DK, 1.DV, 1.SH
Hanousek Petr, Novosad David

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK
Výstava prací žáků a učitelů SUPŠ HNN VERNISÁŽ V 17:00 hodin 19.10.2017

 

 

Turnaj středních škol v kopané

Rolek Radovan

 
20.10.
(Pá)
 

9:30-12:30

SVK HK - Lekce informační výchovy
Karel Čapek

3.SH
Vachová Lenka

10:00-17:25

Prohlídka Arboreta
Navštívíme obec Vysoké Chvojno, kde si prohlédneme arboretum, zookoutek, chov divokých prasat a bizonů

2.T
Bačina Josef

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
21.10.
(So)
 

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
23.10.
(Po)
 

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
24.10.
(Út)
 

9:15-10:30

"Hledám knihu, článek ..."
SVK - lekce informační výchovy

3.T, 3.U
Kubín Karel

9:30-11:30

"Hledám knihu, článek..."
SVK HK: Lekce informační výchovy

1.DK
Vachová Lenka

10:50-11:35

Návštěva studijní a vědecké knihovny

1.T
Kubín Karel

11:40-12:25

Občan a jeho obec, město
- výstava SUPŠ

1.SH
Kubín Karel

20:00-21:00

Kino Centrál
Kino Biocentrál- outdoor film

Rolek Radovan

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
25.10.
(St)
 

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
26.10.
(Čt)
 

8:00-15:00

Laser camp

 

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

 

 
27.10.
(Pá)
 

8:00-15:00

Laser camp

 

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

 

 
30.10.
(Po)
 

8:00-10:15

Exkurze
Exkurze do firmy Bechstein

1.NS
Novosad David

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
31.10.
(Út)
 

8:00-10:15

Exkurze
Exkurze do firmy Bechstein

3.NK
Novosad David

20:00-20:30

Ypsilonka

Končická Ivana

 

Galerie Rudolfinum: Krištof Kintera - Nervous Trees

Rolek Radovan

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
1.11.
(St)
 

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
2.11.
(Čt)
 

17:00-18:00

Museum východních Čech

Rolek Radovan

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
3.11.
(Pá)
 

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
4.11.
(So)
 

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
6.11.
(Po)
 

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
7.11.
(Út)
 

12:30-14:00

PŘEDNÁŠKA VÝTVARNÍKA MGA. DOMINIKA LANGA
Přednášková místnost v SVK

1.DV, 2.DI, 3.DV, 4.DI

17:00-18:00

Museum východních Čech

Rolek Radovan

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
8.11.
(St)
 

10:00-11:35

Božena Němcová : život a dílo
- lekce informační výchovy v SVK

2.DI
Kubín Karel

12:30-14:00

Montáž výstavy Bytová show-Aldis

2.DI
Jirout Tomáš

 

Bytová show- Aldis

Bradna Vladimír, Jirout Tomáš

 

PŘÍPRAVNÝ KURZ K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM

 

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 
9.11.
(Čt)
 

18:00-19:00

Galerie moderního umění

Rolek Radovan, Končická Ivana

 

VÝSTAVA SUPŠ HNN v SVK HK

 

 

Bytová show- Aldis

Bradna Vladimír, Jirout Tomáš

 
10.11.
(Pá)
 

 

Bytová show- Aldis

Bradna Vladimír, Jirout Tomáš

 
11.11.
(So)
 

 

Bytová show- Aldis

Bradna Vladimír, Jirout Tomáš

 
12.11.
(Ne)
 

 

Bytová show- Aldis

Bradna Vladimír, Jirout Tomáš

 
13.11.
(Po)
 

20:00-21:00

Závody v běhu do schodů

Kronika Miroslav

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ - projekt Britskými dveřmi do Evropy - stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
14.11.
(Út)
 

9:30-13:00

Filharmonie HK - generálka
Salome - písně Karla Kryla s Filharmonií HK

1.SH, 2.SH(H), 3.SH(H), 4.SH
Boudová Jana, Vachová Lenka

18:00-19:00

Galerie moderního umění

Rolek Radovan, Končická Ivana

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ - projekt Britskými dveřmi do Evropy - stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
15.11.
(St)
 

 

PŘÍPRAVNÝ KURZ K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM

 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ - projekt Britskými dveřmi do Evropy - stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
16.11.
(Čt)
 

8:00-10:00

Olympiáda v českém jazyce
Školní kolo

1.DV, 2.DI, 3.DV, 4.DI, 4.SH
Vachová Lenka

14:30

KLASIFIKAČNÍ PORADA
Klasifikační porada za 1. čtvrtletí 14:30 H404

H404

16:00-17:30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY
Informace o prospěchu a chování

 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ - projekt Britskými dveřmi do Evropy - stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
17.11.
(Pá)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ - projekt Britskými dveřmi do Evropy - stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
20.11.
(Po)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ - projekt Britskými dveřmi do Evropy - stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
21.11.
(Út)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ - projekt Britskými dveřmi do Evropy - stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
22.11.
(St)
 

10:50-12:25

Beseda Šikana - nemoc vztahů

1.SH

12:30-14:05

Beseda Šikana - nemoc vztahů

1.DK

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ - projekt Britskými dveřmi do Evropy - stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 

PŘÍPRAVNÝ KURZ K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM

 

 
23.11.
(Čt)
 

8:00- 9:35

Beseda Šikana - nemoc vztahů

1.T

10:00-11:35

Beseda Šikana - nemoc vztahů

1.DV

18:00-20:00

Divadlo Jesličky

Končická Ivana

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ - projekt Britskými dveřmi do Evropy - stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
24.11.
(Pá)
 

 

Stáž v Anglii
Erasmus+ - projekt Britskými dveřmi do Evropy - stáž truhlářů (Anglie - Plymouth)

Halberštátová Jana

 
28.11.
(Út)
 

8:30-10:30

Listování: Miloš Urban - Závěrka
Představení v SVK HK

2.DI, 3.DV, 4.DI, 4.SH
Kubín Karel, Trejtnar Marek, Vachová Lenka

 
29.11.
(St)
 

9:00-17:00

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

 

9:30-12:30

A. Dumas: Tři mušketýři
Klicperovo divadlo

1.SH
Vachová Lenka

10:00-13:15

A.Dumas : Tři mušketýři
Návštěva představení Klicperova divadla

1.DV, 2.DI
Kubín Karel

 

PŘÍPRAVNÝ KURZ K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM

 

 
6.12.
(St)
 

8:00- 9:35

Beseda - Sex, AIDS a vztahy

1.DV

10:00-11:35

Beseda - Sex, AIDS a vztahy

1.DK, 1.T

11:40-13:15

Beseda - Sex, AIDS a vztahy

1.SH

 
11.12.
(Po)
 

 

ODBORNÁ PRAXE

4.DI

 
12.12.
(Út)
 

 

ODBORNÁ PRAXE

4.DI

 
13.12.
(St)
 

 

ODBORNÁ PRAXE

4.DI

 
14.12.
(Čt)
 

 

ODBORNÁ PRAXE

4.DI

 
15.12.
(Pá)
 

 

ODBORNÁ PRAXE

4.DI

 
18.12.
(Po)
 

 

ODBORNÁ PRAXE

4.DI

 
19.12.
(Út)
 

 

ODBORNÁ PRAXE

4.DI

 
20.12.
(St)
 

 

ODBORNÁ PRAXE

4.DI

 
21.12.
(Čt)
 

9:30-12:30

Romeo a Julie
Klicperovo divadlo

2.SH
Vachová Lenka

 

ODBORNÁ PRAXE

4.DI

 
22.12.
(Pá)
 

 

ODBORNÁ PRAXE

4.DI

 
3.1.
(St)
 

 

TALENTOVÉ ZKOUŠKY

 

 
4.1.
(Čt)
 

 

TALENTOVÉ ZKOUŠKY

 

 
15.1.
(Po)
 

 

KLAUZURNÍ PRÁCE
15.-19.1.2018 - TERMÍN ODEVZDÁNÍ bude upřesněn jednotlivými vyučujícími

 

 
25.1.
(Čt)
 

14:30

KLASIFIKAČNÍ PORADA
KP za 1. pololetí 2017/2018

H404

 
31.1.
(St)
 

 

VYDÁNÍ VÝPISŮ VYSVĚDČENÍ ZA 1. POLOLETÍ

 

 
2.2.
(Pá)
 

 

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

 

Zpracováno v systému Bakaláři