Přehled akcí: školní rok 2015/16
Termín |
Akce |
Účastní se |
|
|
8:00- 9:30 |
Zahájení školního roku |
|
10:00-10:30 |
Slavnostní zahájení školního roku pro 1. ročníky |
1.DV, 1.NK, 1.SH, 1.T, 1.U |
|
|
8:00- 9:35 |
TŘÍDNICKÉ HODINY |
|
10:00-11:35 |
BURZA UČEBNIC |
|
|
15:30-16:00 |
Procházka po Hradci |
Rolek Radovan |
|
|
16:00-17:00 |
Zaškolení v posilovně |
Kronika Miroslav |
|
10:00-13:15 |
Divadelní představení v Klicperově divadle |
2.DI |
|
17:00-18:00 |
Bílá věž |
Salavcová Alena |
|
|
OPRAVNÉ A NÁHRADNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY |
|
|
17:00-17:30 |
CMI melodia |
Trejbal Miroslav |
|
OPRAVNÉ A NÁHRADNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY |
|
|
|
Mezi mosty |
Kronika Miroslav |
|
|
|
OPRAVNÉ A NÁHRADNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY |
|
|
13:20-14:05 |
Občan a jeho obec, město |
1.DV |
14:10-14:55 |
Občan a jeho obec, město |
1.U |
|
15:00-15:45 |
Občan a jeho obec, město |
2.DI |
|
16:00-16:30 |
Studijní a vědecká knihovna- výstava fotografií |
Končická Ivana |
|
17:00-17:30 |
Galerie 123 |
Rolek Radovan |
|
|
OPRAVNÉ A NÁHRADNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY |
|
|
|
|
OPRAVNÉ MATURITNÍ ZKOUŠKY |
|
|
OPRAVNÉ A NÁHRADNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY |
|
|
|
15:30-16:00 |
Fotbalové utkání FCHK |
Rolek Radovan |
|
|
Broumovské skály |
Novák Jiří, Kronika Miroslav |
|
|
Broumovské skály |
Novák Jiří, Kronika Miroslav |
|
7:30 |
AUDIOMETRICKÉ VYŠETŘENÍ |
1.T, 1.U |
8:00 |
OPRAVNÉ A NÁHRADNÍ ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠKY |
DM30, DM31 |
|
|
Exkurze_3DV |
Jekl Luděk, Novosad David |
|
|
|
Exkurze_3DV |
Jekl Luděk, Novosad David |
|
7:30 |
AUDIOMETRICKÉ VYŠETŘENÍ |
1.SH |
17:00-17:30 |
Galerie Na Hradě |
Rolek Radovan |
|
19:30-20:00 |
AC klub |
Rolek Radovan, Trejbal Miroslav |
|
|
16:30-17:00 |
Studijní a vědecká knihovna- exkurze |
Salavcová Alena, Trejbal Miroslav |
18:00-18:30 |
Bílá věž- exkurze |
Rolek Radovan |
|
|
11:00-14:00 |
A.S.Puškin-Evžen Oněgin |
3.NK, 3.SH |
17:00-17:30 |
Střelba ze vzduchové pistole |
Kronika Miroslav |
|
|
9:35-10:00 |
SCHŮZKA ÚČASTNÍKŮ ZAHRANIČNÍHO JAZYKOVÉHO POBYTU DO LONDÝNA |
Trejtnar Marek |
14:10-15:45 |
Občan a jeho obec, město - exkurze |
1.SH |
|
|
20:00-21:00 |
Ypsilonka |
Končická Ivana |
|
Má vlast |
Rolek Radovan |
|
|
8:45-10:45 |
Antikoncepce |
1.DV(Dív) |
10:45-12:30 |
Partnerské vztahy- beseda |
1.SH |
|
|
13:20-14:55 |
ROZŘAZOVACÍ TEST z AJ pro účastníky jazykového kurzu do Londýna |
Smotlachová Zdena, Trejtnar Marek |
16:30-17:30 |
3D Music |
Trejbal Miroslav |
|
18:30-19:00 |
Týden knihoven |
Rolek Radovan |
|
19:00-20:30 |
Jazz Goes to Town |
Rolek Radovan |
|
|
10:00-13:30 |
F.Langer-Periferie |
1.NS |
|
8:00-12:00 |
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ |
|
|
|
Expozice SUPŠ HNN HK na Designbloku 2015 - instalace |
Jirout Tomáš, Krejzová Jana |
|
|
Expozice SUPŠ HNN HK na Designbloku 2015 - slavnostní zahájení |
Krejzová Jana |
|
17:30-18:30 |
Galerie 123 |
Rolek Radovan |
18:30-20:30 |
Divadlo Jesličky |
Končická Ivana, Salavcová Alena |
|
|
Designblok |
1.DV |
|
|
Expozice SUPŠ HNN HK na Designbloku 2015 |
Krejzová Jana |
|
|
DesignBlok |
2.DI, 3.DV, 4.DI |
|
|
Designblok |
3.NK |
|
|
|
Expozice SUPŠ HNN HK na Designbloku 2015 |
Krejzová Jana |
|
Gybon - výstava výtvarných prací studentů Gymnázia B.Němcové |
|
|
|
|
Expozice SUPŠ HNN HK na Designbloku 2015 |
Krejzová Jana, Kunc Karel |
|
|
Expozice SUPŠ HNN HK na Designbloku 2015 |
Krejzová Jana |
|
|
Expozice SUPŠ HNN HK na Designbloku 2015 |
Krejzová Jana |
|
ŘEDITELSKÉ VOLNO |
|
|
|
|
Expozice SUPŠ HNN HK na Designbloku 2015 |
Krejzová Jana, Kunc Karel |
|
ŘEDITELSKÉ VOLNO |
|
|
|
|
PODZIMNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
PODZIMNÍ PRÁZDNINY |
|
|
16:00-18:00 |
PŘÍPRAVNÝ KURZ K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM |
|
|
15:30-16:00 |
Městská knihovna |
Rolek Radovan |
16:00-17:30 |
Bytová show |
Končická Ivana, Rolek Radovan, Salavcová Alena |
|
|
11:40-13:15 |
Bytová show |
1.SH(S) |
|
14:30 |
KLASIFIKAČNÍ PORADA |
H404 |
16:00-17:30 |
TŘÍDNÍ SCHŮZKY |
|
|
|
16:00-18:00 |
PŘÍPRAVNÝ KURZ K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM |
|
|
18:00-20:00 |
Želízka v ohni |
Končická Ivana |
|
|
ŘEDITELSKÉ VOLNO |
|
|
16:00-18:00 |
PŘÍPRAVNÝ KURZ K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM |
|
|
9:00-10:30 |
Za zkušenostmi do zahraničí |
1.NS |
10:45-11:45 |
The action New Generation |
1.DV, 1.NK, 1.SH |
|
|
8:00- 9:45 |
Týden proti AIDS |
1.DV, 1.NK |
10:00-11:45 |
Týden proti AIDS |
1.SH |
|
12:00-13:45 |
Týden proti AIDS |
1.T, 1.U |
|
|
8:00-17:00 |
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ |
|
16:00-18:00 |
PŘÍPRAVNÝ KURZ K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM |
|
|
|
|
PŘIHLÁŠKY SUPŠ HNN |
|
|
|
MATURITA 2016 |
|
|
17:30-19:00 |
Bílá věž, infocentrum-exkurze |
Rolek Radovan, Salavcová Alena |
18:00-19:30 |
Pečení vánočního cukroví |
Končická Ivana |
|
|
8:30- 9:30 |
SVK HK Lekce informační techniky |
2.T, 3.T |
|
10:30-11:30 |
SVK HK Lekce informační techniky |
1.SH |
|
ODBORNÁ PRAXE 4DI |
4.DI |
|
|
9:00-11:00 |
SVK HK Lekce informační techniky |
2.SH |
|
ODBORNÁ PRAXE 4DI |
4.DI |
|
|
11:00-12:00 |
SVK HK Lekce informační techniky |
1.T |
|
ODBORNÁ PRAXE 4DI |
4.DI |
|
|
12:30-13:30 |
SVK HK Lekce informační techniky |
1.U |
|
ODBORNÁ PRAXE 4DI |
4.DI |
|
|
|
ODBORNÁ PRAXE 4DI |
4.DI |
|
13:00-15:00 |
SVK HK Lekce informační techniky |
3.NK |
|
ODBORNÁ PRAXE 4DI |
4.DI |
|
|
13:30-15:30 |
SVK HK Lekce informační techniky |
1.NS, 3.SH |
17:00-18:00 |
Vánoční trhy |
Končická Ivana, Rolek Radovan, Salavcová Alena |
|
|
ODBORNÁ PRAXE 4DI |
4.DI |
|
|
|
ODBORNÁ PRAXE 4DI |
4.DI |
|
|
ODBORNÁ PRAXE 4DI |
4.DI |
|
Vánoční turnaj ve stolním tenise |
Novák Jiří, Bačina Josef |
|
|
10:00-12:00 |
LITERÁRNĚHUDEBNÍ PÁSMO |
|
|
ODBORNÁ PRAXE 4DI |
4.DI |
|
|
|
ŘEDITELSKÉ VOLNO |
|
|
|
ŘEDITELSKÉ VOLNO |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
TALENTOVÉ ZKOUŠKY |
|
|
|
TALENTOVÉ ZKOUŠKY |
|
|
16:30-17:30 |
Knihovna města HK |
Končická Ivana |
|
16:30-17:00 |
SVK HK |
Trejbal Miroslav |
|
10:00-10:45 |
Olympiáda |
Vondráková Jitka |
|
18:30-19:00 |
XOXO CUP |
Kronika Miroslav |
|
|
ODEVZDÁNÍ KLAUZURNÍCH PRACÍ - 1. POLOLETÍ |
|
|
18:00-20:00 |
Soft tenis |
Kronika Miroslav |
|
8:00- 9:35 |
Olympiáda |
Vondráková Jitka |
|
HODNOCENÍ KLAUZURNÍCH PRACÍ |
|
|
|
|
HODNOCENÍ KLAUZURNÍCH PRACÍ |
|
|
10:00-12:30 |
K.J.Erben - Kytice |
2.T |
|
14:30 |
KLASIFIKAČNÍ PORADA ZA 1. POLOLETÍ |
H404 |
19:00-20:00 |
Divadlo Drak |
Rolek Radovan |
|
20:00-22:30 |
Kino |
Salavcová Alena |
|
|
Putování na běžkách |
Novák Jiří, Kronika Miroslav |
|
|
|
Putování na běžkách |
Novák Jiří, Kronika Miroslav |
|
13:00-14:00 |
VYDÁNÍ VÝPISŮ VYSVĚDČENÍ ZA 1. POLOLETÍ |
|
|
|
POLOLETNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
|
|
8:30-11:00 |
Olympiáda v českém jazyce |
Vachová Lenka |
|
11:00-13:15 |
Lekce informační výchovy |
4.SH |
|
16:30-21:30 |
Výlet na Kuks a Braunův Betlém |
Rolek Radovan |
|
Okresní přebor ve florbale |
Kronika Miroslav |
|
|
|
NASSFELD - LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD |
Moravec Martin |
|
|
NASSFELD - LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD |
Moravec Martin |
|
8:00-13:15 |
ANGLICKÝ TÝDEN |
Vondráková Jitka |
18:00-19:00 |
Aqua aerobic |
Salavcová Alena |
|
|
NASSFELD - LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD |
Moravec Martin |
|
|
8:00-13:15 |
ANGLICKÝ TÝDEN |
Vondráková Jitka |
19:00-21:00 |
Turnaj ve stolním tenise |
Končická Ivana |
|
|
NASSFELD - LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD |
Moravec Martin |
|
|
8:00-13:15 |
ANGLICKÝ TÝDEN |
Vondráková Jitka |
9:30-12:30 |
Filharmonie |
1.SH(H), 3.SH(H) |
|
|
NASSFELD - LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD |
Moravec Martin |
|
|
8:00-13:15 |
ANGLICKÝ TÝDEN |
Vondráková Jitka |
17:00-19:00 |
Divadlo Drak |
Rolek Radovan |
|
17:00-18:00 |
Salon Královehradecký |
Salavcová Alena |
|
|
NASSFELD - LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD |
Moravec Martin |
|
|
8:00-13:15 |
ANGLICKÝ TÝDEN |
Vondráková Jitka |
|
10:00-12:25 |
Beseda na Úřadu práce |
4.SH |
18:00-19:00 |
Aqua aerobic |
Salavcová Alena |
|
|
8:45-12:30 |
Práce s LTD materiálem |
2.DI(Sk2) |
18:00-19:00 |
Biskupský palác- výstava obrazů |
Rolek Radovan |
|
19:00-21:00 |
Divadlo Jesličky |
Končická Ivana |
|
|
2. kolo talentových zkoušek do oborů S, H |
|
|
|
8:00-10:00 |
PŘEDNÁŠKY STUDENT AGENCY- studium anglického jazyka v zahraničí |
1.DV, 1.NK(1NK), 1.NS, 1.SH, 2.DI, 3.DV, 3.NK, 4.DI, 4.SH |
|
8:45-12:30 |
Práce s LTD materiálem |
2.DI(Sk1) |
14:10-15:45 |
Exkurze v Centru obnovitelných zdrojů |
1.T |
|
17:00-17:30 |
Studijní vědecká knihovna |
Trejbal Miroslav |
|
|
10:00-12:30 |
B. Holiček - Evropa |
1.T |
|
8:00-10:45 |
Beseda na Úřadu práce |
3.T |
10:00-12:25 |
Beseda na Úřadu práce |
4.DI |
|
|
13:15-15:30 |
Lekce informační výchovy |
2.DI |
15:00-16:35 |
Exkurze v Centru obnovitelných zdrojů |
1.DV |
|
17:30-18:30 |
Galerie 123 |
Rolek Radovan |
|
|
10:00-11:30 |
Exkurze do SVKHK |
1.DV, 1.NK |
17:00-18:00 |
Aqua aerobic |
Salavcová Alena |
|
|
8:00-12:00 |
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ |
|
|
17:00-18:00 |
Plavání |
Salavcová Alena |
18:30-20:00 |
Turnaj- stolní tenis |
Trejbal Miroslav |
|
|
8:00- 9:35 |
Exkurze v Centru obnovitelných zdrojů |
1.SH |
13:20-14:55 |
Exkurze v Centru obnovitelných zdrojů |
1.U |
|
|
17:00-18:00 |
Stidijní a vědecká knihovna |
Končická Ivana |
17:00-18:30 |
Muzeum východních Čech |
Rolek Radovan |
|
|
20:00-20:30 |
Běh do schodů |
Kronika Miroslav |
|
16:00-17:00 |
Muzeum východních Čech |
Končická Ivana |
|
18:00-19:00 |
Galerie 123 |
Rolek Radovan |
19:00-21:00 |
Divadlo Jesličky- Želízka v ohni |
Salavcová Alena |
|
|
13:00-16:30 |
návštěva galerie sochaře Vladimíra Preclíka |
3.DV |
|
14:10-14:55 |
ARCA prezentace |
3.DV |
|
|
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
|
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY |
|
|
14:30-15:45 |
KLASIFIKAČNÍ PORADA ZA 3. ČTVRTLETÍ (2. POLOLETÍ PRO MATURANTY) |
H404 |
16:00-17:30 |
TŘÍDNÍ SCHŮZKY |
|
|
|
16:00-17:00 |
Galerie 123 |
Rolek Radovan |
|
15:00-16:30 |
Zápas v kopané juniorů |
Rolek Radovan |
|
PRAKTICKÉ MATURITNÍ ZKOUŠKY |
4.DI, 4.SH |
|
|
17:00-18:00 |
Cyklo výlet |
Rolek Radovan |
|
ASOCIACE UMPRUM ŠKOL |
Opitz Jan, Smotlachová Zdena |
|
|
|
ASOCIACE UMPRUM ŠKOL |
Opitz Jan, Smotlachová Zdena |
|
16:30-18:00 |
Cyklo výlet |
Salavcová Alena |
|
17:00-17:30 |
Výstava obrazů- Biskupský palác |
Rolek Radovan |
|
|
Exkurze do Prahy |
3.T |
|
16:15-17:00 |
Jiráskovy sady- exkurze |
Končická Ivana |
|
Exkurze do Prahy |
1.NK, 1.SH(H), 1.U |
|
|
10:00-12:00 |
Adal - divadelní představení "Peter Black II" |
1.DV, 1.NK, 1.NS, 2.DI, 2.SH, 3.DV, 3.NK |
|
POZNÁVACÍ ZÁJEZD - FLORENCIE, BENÁTKY, PISA |
Moravec Martin, Rychter Jindřich |
|
|
16:30-18:00 |
Cyklo výlet |
Salavcová Alena |
17:00-18:00 |
Majáles |
Končická Ivana, Rolek Radovan |
|
|
POZNÁVACÍ ZÁJEZD - FLORENCIE, BENÁTKY, PISA |
Moravec Martin, Rychter Jindřich |
|
|
|
POZNÁVACÍ ZÁJEZD - FLORENCIE, BENÁTKY, PISA |
Moravec Martin, Rychter Jindřich |
|
|
POZNÁVACÍ ZÁJEZD - FLORENCIE, BENÁTKY, PISA |
Moravec Martin, Rychter Jindřich |
|
|
POZNÁVACÍ ZÁJEZD - FLORENCIE, BENÁTKY, PISA |
Moravec Martin, Rychter Jindřich |
|
15:30-16:00 |
Muzeum východních Čech |
Salavcová Alena |
|
10:00-12:30 |
B. Vian - SKUTR - Pěna dní |
1.SH |
|
14:10-15:45 |
Občan a jeho obec,město |
1.SH |
|
PÍSEMNÉ MZ SPOLEČNÉ ČÁSTI |
4.DI, 4.SH |
|
|
|
Prague design week |
1.DV |
|
10:00-12:30 |
A.Dumas- Tři mušketýři |
1.U |
|
16:30-17:30 |
Cyklo výlet |
Salavcová Alena |
|
12:45-14:15 |
Preventivní film JAKUB |
1.DV, 1.NK, 1.SH |
|
17:30-19:00 |
Divadlo Drak |
Rolek Radovan |
|
PÍSEMNÉ MZ PROFILOVÉ - nepovinné |
4.DI |
|
|
10:00-13:15 |
Návštěva divadelního představení |
3.DV |
|
|
ÚSTNÍ MZ 4SH |
4.SH |
|
ODBORNÁ PRAXE |
1.NS, 3.DV, 3.NK |
|
|
17:00-17:30 |
Muzeum východních Čech |
Končická Ivana |
|
ODBORNÁ PRAXE |
1.NS, 3.DV, 3.NK |
|
|
ÚSTNÍ MZ 4SH |
4.SH |
|
|
16:30-17:00 |
Galerie U Přívozu |
Končická Ivana |
|
ODBORNÁ PRAXE |
1.NS, 3.DV, 3.NK |
|
|
ÚSTNÍ MZ 4SH |
4.SH |
|
|
15:30-19:30 |
Galerie Fons |
Rolek Radovan |
17:00-17:30 |
Muzeum východních Čech |
Končická Ivana |
|
|
ODBORNÁ PRAXE |
1.NS, 3.DV, 3.NK |
|
|
ÚSTNÍ MZ 4SH |
4.SH |
|
|
|
ÚSTNÍ MZ 4SH |
4.SH |
|
ODBORNÁ PRAXE |
1.NS, 3.DV, 3.NK |
|
|
|
ÚSTNÍ MZ 4DI |
4.DI |
|
ODBORNÁ PRAXE |
1.NS, 3.DV, 3.NK |
|
|
|
ÚSTNÍ MZ 4DI |
4.DI |
|
ODBORNÁ PRAXE |
1.NS, 3.DV, 3.NK |
|
|
|
ÚSTNÍ MZ 4DI |
4.DI |
|
ODBORNÁ PRAXE |
1.NS, 3.DV, 3.NK |
|
|
15:30-17:25 |
Filharmonie - generálka |
2.SH(H), 3.SH(H) |
|
ÚSTNÍ MZ 4DI |
4.DI |
|
|
ODBORNÁ PRAXE |
1.NS, 3.DV, 3.NK |
|
|
|
ÚSTNÍ MZ 4DI |
4.DI |
|
ODBORNÁ PRAXE |
1.NS, 3.DV, 3.NK |
|
|
14:10-15:45 |
Občan a jeho obec, město |
1.SH |
|
|
PŘEDÁNÍ MATURITNÍCH VYSVĚDČENÍ |
4.DI, 4.SH |
|
|
KLASIFIKAČNÍ PORADA ZA 2. POLOLETÍ |
|
|
|
PÍSEMNÁ ZZ |
3.T |
|
|
PRAKTICKÁ ZZ |
3.T |
|
|
Exkurze Praha |
2.DI |
|
PRAKTICKÁ ZZ |
3.T |
|
|
18:30-21:00 |
Grilování |
Novák Jiří |
|
PRAKTICKÁ ZZ |
3.T |
|
|
9:30-13:30 |
Moliére-Škola pro ženy |
1.NS, 3.SH |
|
|
Cyklo výlet |
Kronika Miroslav |
|
10:00-14:00 |
Moliére-Škola pro ženy |
2.SH |
|
Výlet Prachovské skály |
Rolek Radovan |
|
|
Cyklo výlet |
Kronika Miroslav |
|
|
|
Výlet Prachovské skály |
Rolek Radovan |
|
16:00-23:45 |
FRESH AIR FESTIVAL 2016 |
Kubín Karel, Trejtnar Marek |
|
ÚSTNÍ ZZ |
3.T |
|
|
|
Vodácký výlet Orlice |
Novák Jiří, Kronika Miroslav |
|
|
Vodácký výlet Orlice |
Novák Jiří, Kronika Miroslav |
|
Adršpašské skály- výlet DM |
Končická Ivana |
|
|
9:00-12:30 |
Exkurze fa. Polstrin |
2.DI |
14:30-15:30 |
KLASIFIKAČNÍ PORADA ZA 2. POLOLETÍ |
H403 |
|
|
Adršpašské skály- výlet DM |
Končická Ivana |
|
|
|
Adršpašské skály- výlet DM |
Končická Ivana |
|
Exkurze do skanzenu "Krňovice" |
1.NS |
|
|
8:00-11:30 |
Sporty, stolní hry, film "Náš vůdce" |
1.NK |
8:00-11:30 |
Paintball Malšovice |
1.NS |
|
8:00-11:30 |
Hradecký lesy- procházka |
2.SH |
|
8:00-11:35 |
Paintball |
1.T, 2.T |
|
8:00-11:30 |
Sportovní dopoledne |
3.NK |
|
8:30-11:30 |
Městské lázně, plavecký bazén |
1.DV |
|
|
Výlet třídy |
3.DV |
|
|
Výlet třídy |
1.SH, 2.DI |
|
|
8:00-11:30 |
Velké náměstí, návštěva galerie |
2.SH |
8:00-11:30 |
Muzeum východních Čech, Galerie moderního umění |
1.DV |
|
8:00-11:35 |
Fotbal a stolní tenis |
1.T, 2.T |
|
8:00-13:30 |
A.Dumas-Tři mušketýři |
1.NS |
|
8:00-11:30 |
Úklid třídy, Procházka HK |
1.NK |
|
9:30-13:30 |
Divadelní představení |
3.NK |
|
|
Výlet třídy |
3.DV |
|
|
Výlet třídy |
1.SH, 2.DI |
|
|
8:00-11:30 |
Hradec Králové-město spisovatelů |
1.NS |
8:00-11:30 |
Bílá věž, sady |
1.NK |
|
8:00-11:35 |
Fotbal a stolní tenis |
1.T, 2.T |
|
8:00-11:30 |
Okolí Hradce Králové- Nový Hradec |
2.SH |
|
9:00-12:30 |
Návštěva Bílé věže |
3.NK |
|
|
Výlet třídy |
1.SH, 2.DI |
|
|
|
VYSVĚDČENÍ |
|
|
|
PRÁZDNINY!!!!!!! |
|
|
8:00-15:00 |
OPRAVNÉ A DOPLŃKOVÉ ZKOUŠKY |
|
|
8:00-15:00 |
OPRAVNÉ A DOPLŃKOVÉ ZKOUŠKY |
|
|
10:00 |
PORADA VŠECH ZAMĚSTNANCŮ |
H404 |
Zpracováno v systému Bakaláři